tr

HAKKIMIZDA

ATÇI MAKİNA

• 1960 yılında Teknik Makina Sanayi ve Limited Şirketi adı altında bir torna ve arıza giderme atölyesi olan firmamız, 1980 yılından itibaren gıda sektörü için çeşitli ürünler üretmeye başlamıştır.

• Makina parkurunu genişletmek adına gerekli yatırımları yaparak ve özverli bir çalışma ile birlikte; küçük bir atölyeden gıda sektörü için ekipman üretimi konusunda uzmanlaşmış, güçlü bir yurtiçi müşteri portföyüne sahip olan bir firmaya dönüşmüştür.

• 2008 yılında ilk ihracatını yapmış ve günümüze kadar yurtdışında belirli gıda üretimi firmalarının üretim sahaları için ekipman üretimini ve ihracatını gerçekleştirmiştir.

• 2015 Yılında Atçı Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak yenilenen kurumsal kimliğimiz ile birlikte, Türkiye’de ki birçok gıda üretimi yapan firmaya hizmet verdik. Teknik kadromuz, uzun yıllardır sektörde içerisinde birçok tecrübeye sahip oldu ve bu tecrübeyi, yeni müşterilerinin sorunlarına çözümler üretmek için kullanmaktadır.

• Yarım asırı geçen deneyim ile, 8.000 m2 alana kurulu modern bir fabrikada, tecrübeli bir kadroyla, ATÇI MAKİNA A.S markası ve güvencesi altında gıda üreticilerine hizmet vermekteyiz.

ATÇI MAKİNA AR-GE çalışmalarının öneminin farkına varıp, bunun üzerine yoğunlaşarak Türkiye içi ve yurt dışındaki gıda üreticisi firmalara en iyi hizmeti verme yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Teknolojilerini sürekli geliştiren bir üretim anlayışı ile siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır.

ATÇI MAKİNA hizmeti ön planda tutup, yurtiçi ve yurtdışındaki birçok gıda sektöründe kullanılmakta olan makina parkurumuz ile global standartlara ulaşmaya her geçen gün daha da yakınlaşmaktadır. Bu güne kadar müşteri odaklı kalite anlayışını ilke edinen firmamız, uygulama ve servis garantisi ile ihtiyaçlarınıza ve sorunlarınıza profesyonel bir yaklaşım içerisinde sahip çıkmaktadır.

POLİTİKAMIZ

Gıda işleme sektörleri için paslanmaz makine üretimi gerçekleştiren firmamız, nitelikli personel ve modern ekipmanlar kullanarak, müşteri memnuniyetini ve bunun sürekliliğini sağlamayı amaç edinmiştir.
Tüm personelimizin ortak hedefi, güçlü bir takım çalışması ile kaliteli ve güvenilir bir hizmek sunmakdır.
Satış sonrası hizmetlerimiz ile her daim müşterimizin sorunlarına çözümler bulmak için çalışmakdayız.
Çevre kirliliğini azaltmak amacı ile üretim aşamasında gerekli tedbirleri alarak, hepimizin ortak çevresini korumaya özen göstermekteyiz.

VİZYONUMUZ

  • Doğru projelendirme süreci ve yenilikçi ekipmanlar ile gıda sektörünü daha ileriye taşımak için,
  • Kaliteyi ve verimliliği ilke edinen, tecrübeli ve nitelikli iş gücü ile hizmet veren,
  • Sektörel gelişmeler ile ilgili müşterilerini güncel kılan,
  • Müşterinin zaman içinde değişen ihtiyaçlarına yenilikçi ve sürdürülebilir çözümler sunan,
  • Çevreye karşı duyarlı, sağlıklı ve güvenli bir iş ortamında üretim yapan,
    güvenilir ve istikrarlı bir kuruluş olmaktır.

MİSYONUMUZ

Firmamız, gıda işleme sektöründe yer alan firmaların;
 

  • Üretim Ekipmanları,
  • İleri İşlem Ekipmanları,
  • Hijyen Ekipmanları,

alanlarındaki ihtiyaçlarını müşteri odaklı bakış açısı ve donanımlı alt yapısı ile tespit edip, uygun çözümleri sunmaktadır.
Nitelikli ve tecrübeli iş gücümüz ile yüksek standartlar içerisinde üretim yapılmaktadır. Gerçekleşen üretimlerin, montaj teslimi ve satış sonrası hizmetleri ile müşterilerimizin ihtiyaçları için çözüm adresi olmak ana misyonumuzdur.

Atçı Makina

0+
Yarım Asırlık Tecrübe
0+
Proje
0%
Müşteri Memnuniyeti
0+
Büyüyen Müşteri Portföyümüz